G-SHOCK GA-100B-4A

G-SHOCK GA-100B-4A

Најголем избор на часовници и накит

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Бесплатна Достава

Вршиме бесплатна достава низ цела Македонија

Гаранција

Со секој купен часовник добивате 2 години гаранција

  • Производител: G-SHOCK
  • Код на производот: G-SHOCK GA-100B-4A
  • Достапност: На залиха
  • 7,690 мкд.
  • Цена без ДДВ: 7,690 мкд.

Ознаки: