CASIO MTP-1302PD-3A

-11% CASIO MTP-1302PD-3A

Најголем избор на часовници и накит

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Бесплатна Достава

Вршиме бесплатна достава низ цела Македонија

Гаранција

Со секој купен часовник добивате 2 години гаранција

  • Производител: CASIO
  • Код на производот: CASIO MTP-1302PD-3A
  • Достапност: На залиха
  • 4,690 мкд.
  • 4,190 мкд.
  • Цена без ДДВ: 4,190 мкд.

Ознаки: